» Zdjęcie miesiąca

<strong>Złoty</strong> medal 90PZLA MP Katarzyny RutkowskiejZłoty medal 90PZLA MP Katarzyny Rutkowskiej

» Ciekawostki

Czy wiesz jakie było największe oszustwo w historii maratonu olimpijskiego?

Bohaterem największego skandalu w historii olimpijskiego biegu maratońskiego był reprezentant USA, Fred Lorz. Wycofał się z biegu po 15 km a jednak przybiegł na metę pierwszy. Jak to zrobił?

czytaj dalej...

» Tagi

63 Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu

63 PZLA Halowe Mistrzostwa Polski odbyły się w miniony weekend 16-17 lutego 2019 w Hali Arena w Toruniu. Wśród zawodników, którzy zajęli miejsce na podium znaleźli się również reprezentanci naszego klubu. Bardzo dobrze zaprezentowała się Klaudia KARDASZ, która w konkurencji pchnięcia kulą zdeklasowała swoje rywalki, posyłając kulę na odległość 18,21m. Uzyskany wynik umożliwia Klaudii start w Halowych Mistrzostwach Europy w Glasgow. Drugi złoty medal zdobył Damian CZYKIER w biegu na dystansie 60 m ppł. Wymieniony dystans Damian pokonał w czasie 7,71 s, czym potwierdził swoja gotowość do startu w Halowych Mistrzostwach Europy. Kolejny medal, tym razem srebrny, wywalczyła Anna GOSK, która na mecie w biegu na dystansie 3000m zameldowała się na drugiej pozycji z wynikiem  9:19,05.  W klasyfikacji medalowej Klub Sportowy PODLASIE zajął piąte miejsce.

Miejsca poza podium zajęli:

4 miejsce w biegu na dystansie 800 m Paulina MIKIEWICZ ŁAPIŃSKA z wynikiem 2:07,12

5 miejsce w biegu na dystansie 200 m Marlena GOLA z wynikiem 24,54 i 3 miejsce z brązowym medalem w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Hali

6 miejsce w biegu na dystansie 60 m Marlena GOLA z wynikiem 7,517 miejsce w skoku w dal Bartosz CHOJNOWSKI z wynikiem 7,30 i 3 miejsce z brązowym medalem w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Hali