» Zdjęcie miesiąca

<strong>Złoty</strong> medal 90PZLA MP Katarzyny RutkowskiejZłoty medal 90PZLA MP Katarzyny Rutkowskiej

» Ciekawostki

Czy wiesz kto jest obecną rekordzistką Polski w skoku wzwyż kobiet w hali?

Kamila Lićwinko  w dniu 21  lutego 2015 r  na 59 Halowych Mistrzostwach Polski  Seniorów w Lekkiej Atletyce po raz kolejny  ustanowiła Nowy Halowy Rekord Polski w skoku wzwyż kobiet .

czytaj dalej...

» Tagi

» Ciekawostki

Czy wiesz, że pierwszym nowożytnym mistrzem olimpijskim w rzucie dyskiem jest Robert Garrett?

Amerykanin Robert Garrett jest pierwszy nowożytny mistrzem olimpijskim w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą. Swój medal w rzucie dyskiem wywalczył przypadkiem – na przekór Grekom, którzy tę dyscyplinę traktowali jako swoja specjalność.

czytaj dalej...

Bardzo dobry występ Kamili Lićwinko w Lekkoatletycznym Mityngu Gwiazd

Lekkoatleci KS Podlasie Białystok, w niedzielę 4 czerwca 2017 r wystartowali w Lekkoatletycznym Mityngu Gwiazd w Radomiu. Spośród naszych zawodników bardzo dobrze zaprezentowała się Kamila Lićwinko w skoku wzwyż, wygrywając konkurs z wynikiem 1,96. Poprzeczka pokonana na tej wysokości, plasuje Kamilę na pierwszym miejscu tabel światowych, w tegorocznym sezonie lekkoatletycznym. Na piątej pozycji w biegu na 400 m K, zameldowała się Paulina Mikiewicz Łapińska, pokonując wymieniony dystans w czasie 55,97 s. Również na piątej pozycji, rywalizację w biegu na 100 m ukończył Łukasz Nabiałek uzyskując czas 10,88 s. Krzysztof Wasilewski wystartował w biegu na dystansie 1500 m M, w którym zajął 8 miejsce z wynikiem 3:53,86.

fot. Kamila Lićwinko

» Główny sponsor

Logo stopka
Klub Sportowy "Podlasie"
15-465 Białystok, ul. Włókiennicza 4
tel. 85 652 05 25, fax. 85 652 05 25
e-mail: info@kspodlasie.pl