» Zdjęcie miesiąca

<strong>Złoty</strong> medal 90PZLA MP Katarzyny RutkowskiejZłoty medal 90PZLA MP Katarzyny Rutkowskiej

» Ciekawostki

Czy wiesz skąd się wzięły koła na fladze olimpijskiej?

Na fladze olimpijskiej widnieje pięć splecionych kół w różnych kolorach, symbolizujących przyjaźń mieszkańców i sportowców pięciu kontynentów. Koła zdobią flagę igrzysk olimpijskich od 1912 r. ale motyw ten znany jest ze starożytności.

czytaj dalej...

» Tagi

» Ciekawostki

Czy wiesz jakie było największe oszustwo w historii maratonu olimpijskiego?

Bohaterem największego skandalu w historii olimpijskiego biegu maratońskiego był reprezentant USA, Fred Lorz. Wycofał się z biegu po 15 km a jednak przybiegł na metę pierwszy. Jak to zrobił?

czytaj dalej...

Bardzo dobry występ Kamili Lićwinko w Lekkoatletycznym Mityngu Gwiazd

Lekkoatleci KS Podlasie Białystok, w niedzielę 4 czerwca 2017 r wystartowali w Lekkoatletycznym Mityngu Gwiazd w Radomiu. Spośród naszych zawodników bardzo dobrze zaprezentowała się Kamila Lićwinko w skoku wzwyż, wygrywając konkurs z wynikiem 1,96. Poprzeczka pokonana na tej wysokości, plasuje Kamilę na pierwszym miejscu tabel światowych, w tegorocznym sezonie lekkoatletycznym. Na piątej pozycji w biegu na 400 m K, zameldowała się Paulina Mikiewicz Łapińska, pokonując wymieniony dystans w czasie 55,97 s. Również na piątej pozycji, rywalizację w biegu na 100 m ukończył Łukasz Nabiałek uzyskując czas 10,88 s. Krzysztof Wasilewski wystartował w biegu na dystansie 1500 m M, w którym zajął 8 miejsce z wynikiem 3:53,86.

fot. Kamila Lićwinko

» Główny sponsor

Logo stopka
Klub Sportowy "Podlasie"
15-465 Białystok, ul. Włókiennicza 4
tel. 85 652 05 25, fax. 85 652 05 25
e-mail: info@kspodlasie.pl