» Zdjęcie miesiąca

<strong>Złoty</strong> medal 90PZLA MP Katarzyny RutkowskiejZłoty medal 90PZLA MP Katarzyny Rutkowskiej

» Ciekawostki

Współzawodnictwo Młodzieżowe 2013

Podsumowano wyniki współzawodnictwa w lekkiej atletyce – biegi przełajowe. Klub Sportowy Podlasie Białystok zdecydowanie wygrał tę klasyfikację  z dorobkiem 59 pkt. m-ce klub 3jun 4jmł 5mło Razem 1 KS Podlasie Białystok 36 2 21 59 2 MKS Pogoń Siedlce 18 9 9 36 3 LKS Pszczyna 23 7 1 31

czytaj dalej...

» Tagi

Czy wiesz, że ustanowiony został nowy najlepszy wynik na świecie w maratonie ?

Nowy Rekord świata w maratonie z 2013 r. poprawiony 28 września 2014 roku. przez Kenijczyka Dennisa Kimetto w Berlinie  i wynosi  02:02:57. Dennis Kinetto jako pierwszy człowiek na świecie, dystans maratonu pokonał poniżej dwóch godzin i trzech  minut.

Dwa medale lekkoatletek KS Podlasie na HMP w Toruniu

Dobry występ naszych zawodników w Arenie Toruń  podczas  Halowych Mistrzostw Polski w kategoriach  U18 i U20 (junior młodszy i Junior) które odbyły się w dniach 11 – 13 lutego 2017 r. Wśród uczestników nie zabrakło zawodników  KS Podlasie Białystok, którzy łącznie zdobyli 2 medale.

Medal srebrny zdobyła Ciołko Sylwia z KS Podlasie Białystok  U20 w biegu na 1500 m, pokonując ten dystans w czasie 4:44,49 min, który jest jej nowym rekordem życiowym.

Brązowy medal wywalczyła Łozowska Karolina  z KS Podlasie Białystok U20 w biegu na dystansie 400 m  z wynikiem  54,24 s, który jest jej nowym rekordem życiowym.

Poniżej przedstawiam innych zawodników z naszego klubu, którzy zajęli wysokie miejsca  w  kategorii: