» Zdjęcie miesiąca

<strong>Mistrzyni</strong> Polski – Klaudia Kardasz Mistrzyni Polski – Klaudia Kardasz

» Ciekawostki

Czy wiesz, ze najstarszy medalista igrzysk olimpijskich ma 72 lata?

Najstarszym medalistą igrzysk olimpijskich jest Oscar Swahn ze Szwecji. Zdobył srebrny medal w strzelectwie w 1920 r. na igrzyskach w Antwerpii, mając 72 lata.

czytaj dalej...

» Tagi

» Ciekawostki

Czy wiesz skąd się wzięły koła na fladze olimpijskiej?

Na fladze olimpijskiej widnieje pięć splecionych kół w różnych kolorach, symbolizujących przyjaźń mieszkańców i sportowców pięciu kontynentów. Koła zdobią flagę igrzysk olimpijskich od 1912 r. ale motyw ten znany jest ze starożytności.

czytaj dalej...

Kolejny sukces podopiecznych trenera Tomasza Dąbrowskiego

Kolejny etap przygotowań do Klubowego Pucharu Europy w biegach przełajowych za nami. Reprezentantki naszego klubu 5 Listopada 2017 wystartowały w Easykitt CrossCup w Zilvermeer w Mol (BEL), gdzie wypadły bardzo dobrze. Na ciężkiej piaszczystej trasie szans rywalkom nie dała Kasia Rutkowska, która wygrała nie zagrożona na dystansie 5,5 km. Anna Gosk która od początku biegu dzielnie dotrzymywała towarzystwa Kasi nie wytrzymałą tempa na ostatnim okrążeniu i ostatecznie zajęła bardzo dobre 7 miejsce. Trzecia nasza zawodniczka Paulina Mikiewicz Łapińska od początku trzymała się w środku stawki i systematycznie przesuwała się do przodu by ostatecznie zakończyć rywalizację na 9 pozycji. Zawody miały międzynarodową obsadę, gdzie oprócz polek startowały gospodynie belgijki, a także, Brytyjki, Irlandki, Holenderki. Dzięki swoim dobrym wynikom dziewczyny otrzymały zaproszenie na kolejny bieg , który odbędzie się 21.01.2018 r. w HANNUT

» Główny sponsor

Logo stopka
Klub Sportowy "Podlasie"
15-465 Białystok, ul. Włókiennicza 4
tel. 85 652 05 25, fax. 85 652 05 25
e-mail: info@kspodlasie.pl