» Zdjęcie miesiąca

<strong>Złoty</strong> medal 90PZLA MP Katarzyny RutkowskiejZłoty medal 90PZLA MP Katarzyny Rutkowskiej

» Ciekawostki

Czy wiesz, ze najstarszy medalista igrzysk olimpijskich ma 72 lata?

Najstarszym medalistą igrzysk olimpijskich jest Oscar Swahn ze Szwecji. Zdobył srebrny medal w strzelectwie w 1920 r. na igrzyskach w Antwerpii, mając 72 lata.

czytaj dalej...

» Tagi

Podsumowanie 32. Mitingu Solidarności z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3-ego Maja

We wtorek na stadionie BOSIR w Białymstoku rozegrano 32. Miting Solidarności z okazji Uchwalenia Konstytucji 3-ego Maja. Podczas tych zawodów padło kilka ciekawych wyników.

Zawodniczka KS Podlasie Białystok Marlena Gola w biegu na 150 metrów ustanowiła nowy rekord okręgu Podlaskiego, który obecnie wynosi 17.78s. Olimpijka z Tokio, która do niedawna przebywała na zgrupowaniach w Monte Gordo w Portugalii oraz w Olecku. Start ten podopieczna Wojciecha Niedźwiedzkiego potraktowała jako sprawdzian aktualnej formy.

W tym samym biegu Karolina Piasecka uzyskała również rekord okręgu Podlaskiego w kategorii młodziczek (U-16). Na mecie zameldowała się z wynikiem 20.04s. Bieg na 1000 metrów wygrała Klaudia Marciszewska, która uzyskała czas 3.06.57

W skoku w dal zwyciężył Bartosz Chojnowski z KS Podlasie Białystok, który swoją próbę zakończył wynikiem 7.54m.