» Zdjęcie miesiąca

<strong>Złoty</strong> medal 90PZLA MP Katarzyny RutkowskiejZłoty medal 90PZLA MP Katarzyny Rutkowskiej

» Ciekawostki

Czy wiesz, ze najstarszy medalista igrzysk olimpijskich ma 72 lata?

Najstarszym medalistą igrzysk olimpijskich jest Oscar Swahn ze Szwecji. Zdobył srebrny medal w strzelectwie w 1920 r. na igrzyskach w Antwerpii, mając 72 lata.

czytaj dalej...

» Tagi

» Ciekawostki

Czy wiesz jakie było największe oszustwo w historii maratonu olimpijskiego?

Bohaterem największego skandalu w historii olimpijskiego biegu maratońskiego był reprezentant USA, Fred Lorz. Wycofał się z biegu po 15 km a jednak przybiegł na metę pierwszy. Jak to zrobił?

czytaj dalej...

Podsumowanie 32. Mitingu Solidarności z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3-ego Maja

We wtorek na stadionie BOSIR w Białymstoku rozegrano 32. Miting Solidarności z okazji Uchwalenia Konstytucji 3-ego Maja. Podczas tych zawodów padło kilka ciekawych wyników.

Zawodniczka KS Podlasie Białystok Marlena Gola w biegu na 150 metrów ustanowiła nowy rekord okręgu Podlaskiego, który obecnie wynosi 17.78s. Olimpijka z Tokio, która do niedawna przebywała na zgrupowaniach w Monte Gordo w Portugalii oraz w Olecku. Start ten podopieczna Wojciecha Niedźwiedzkiego potraktowała jako sprawdzian aktualnej formy.

W tym samym biegu Karolina Piasecka uzyskała również rekord okręgu Podlaskiego w kategorii młodziczek (U-16). Na mecie zameldowała się z wynikiem 20.04s. Bieg na 1000 metrów wygrała Klaudia Marciszewska, która uzyskała czas 3.06.57

W skoku w dal zwyciężył Bartosz Chojnowski z KS Podlasie Białystok, który swoją próbę zakończył wynikiem 7.54m.

» Główny sponsor

Logo stopka
Klub Sportowy "Podlasie"
15-465 Białystok, ul. Włókiennicza 4
tel. 85 652 05 25, fax. 85 652 05 25
e-mail: info@kspodlasie.pl